Zahrada ve městě

Balkóny, terasy, městské malé dvorky, zahrádky na parapetu

Všem, kteří se zajímají o pěstování bylinek a zeleniny na balkóně nebo touží po barevně rozkvetlém balkóně či okenním parapetu dokážeme navrhnout vhodné druhy, jejich množství a nejvhodnější rozmístění v prostoru, doporučit vhodné nádoby či systém zavlažování.

Jelikož pro tyto malé plochy dokážeme vytvořit návrh i na dálku, tedy jen na základě emailové či telefonické komunikace, rozhodně to není vůbec drahé. V případě Vašeho zájmu od nás obdržíte  formulář, kde vyplníte potřebné údaje (například rozměry, expozici na světové strany, délka slunečního osvitu a pár dalších drobností)

Do týdne od nás obdržíte návrh prostorového uspořádání, osazovací plán a doporučení pro výsadby (jaké zvolit vhodné nádoby, doporučené složení zeminy a navíc se budeme  snažit doporučit zahradnictví ve vašem okolí, kde seženete potřebné sazenice v dobré kondici).

Pokud preferujete osobní setkání nebo si to žádá složitější uspořádání místa, rádi přijedeme a vše s Vámi probereme na místě

Vaši balkonovou zahradu dokážeme také kompletně zrealizovat, včetně dodání všech prvků a výsadeb.

Ceny: 

Okenní parapet – od 200 Kč / kus. Návrh bude obsahovat doporučení vhodných typů nádob (zejména samozavlažovací truhlíky). Podle Vašeho přání doporučené druhy bylinek, letniček, trvalek nebo kombinace. Dále doporučený substrát, termíny osázení, doporučené ošetřování v průběhu roku.

 Malý balkón (do 3 m2) – od 450 Kč za návrh. Návrh bude obsahovat nákres rozmístění v prostoru včetně osázení vertikálních stěn , vhodné nádoby (samozavlažovací a závěsné pro osázení stěn).  Podle Vašeho přání doporučené druhy bylinek, zeleniny,  letniček, trvalek nebo kombinace. Dále doporučený substrát, termíny osázení, doporučené ošetřování v průběhu roku.

Větší balkón (do 8 m2) – od 600 Kč za návrh. Návrh bude obsahovat nákres rozmístění v prostoru včetně osázení vertikálních stěn, vhodné nádoby (samozavlažovací a závěsné pro osázení stěn), dopučené další možnosti zavlažování, vodní prvek, vymezení posezení, hmyzí hotýlek, vermikompostér. Podle Vašeho přání doporučené druhy bylinek, zeleniny,  letniček, trvalek nebo kombinace. Dále doporučený substrát, termíny osázení, doporučené ošetřování v průběhu roku.

Terasy a velké balkóny, malé dvorky (od 8 m2)  – od 800 Kč za návrh. Návrh bude obsahovat nákres rozmístění v prostoru včetně osázení vertikálních stěn , vhodné nádoby (samozavlažovací a závěsné pro osázení stěn), dopučené další možnosti zavlažování, vodní prvek, vymezení posezení, hmyzí hotýlek, vermikompostér. Podle Vašeho přání doporučené druhy bylinek, zeleniny,  letniček, trvalek nebo kombinace. Dále doporučený substrát, termíny osázení, doporučené ošetřování v průběhu roku.

Ceny jsou odvozené zejména od plochy navrhovaného místa, ale svoji roli může hrát i tvar a umístění samotného balkónu nebo parapetu. Pro přesnější cenovou nabídku vyplňte formulář níže v odkazu a  my Vám pošleme  nezávaznou cenovou nabídku.

Kontaktní údaje:

Telefon: 777 274 762
Email: info@priroda-zahrada.cz